Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Przedszkole w Widzowie

Projekty Unijne

 

 

 

,,WESOŁE PRZEDSZKOLE”  

           Projekt ,,Wesołe przedszkole” realizowany był w naszym przedszkolu od 1 października 2010r. do 29 czerwca 2012r i był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach realizacji tego projektu w przedszkolu odbywały się następujące bezpłatne zajęcia dodatkowe:        

  • Język angielski    
  • Logorytmika        
  • Zajęcia taneczne  
  • Zajęcia plastyczne
  • Gimnastyka korekcyjna

     Zajęcia unijne w przedszkolu odbywały się według ściśle wyznaczonego harmonogramu. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane na zajęciach i chętnie spędzały czas w przedszkolu.   Ponadto przedszkole zostało doposażone w takie pomoce dydaktyczne jak: wieża hi -fi, mikrofon bezprzewodowy, biblioteczka z ławeczką, kącik teatralny, wózek plastyczny, artykuły plastyczne, zestawy logopedyczne, pomoce do zajęć z gimnastyki korekcyjnej, stroje taneczne, instrumenty muzyczne.

 

 

 

,,RADOSNE DZIECI W GMINIE KRUSZYNA”

           Od 1 listopada 2012r do 30 czerwca 2014r w naszej placówce realizowany był kolejny projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Radosne dzieci w Gminie Kruszyna". W ramach tego projektu zostały zorganizowane dla dzieci nieodpłatne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, logorytmiki, tańca, zajęcia teatralno - artystyczne, integracyjne, terapeutyczne.

         Ponadto placówka została doposażona w następujące pomoce dydaktyczne : laptop, projektor, tablica multimedialna, zabawki i pomoce dydaktyczne.

           Projekt ,, Radosne dzieci w Gminie Kruszyna” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców. Przedszkolaki chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach dodatkowych zdobywając nowe wiadomości i doświadczenia.

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny