Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Przedszkole w Widzowie

Konkursy

 

XXVII KONKURS

NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

I KOSZYCZEK WIELKANOCNY

KŁOMNICE 2017r.

 

          W tym roku także wzieliśmy udział w konkursie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach. Konkurs ten miał zasięg powiatowy. III miejsce na podium zajął Dominik Płaska, który reprezentował nasze przedszkole :)

        Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji związanych z okresem wiosennym i wielkanocnym. Poszerzanie wiedzy na temat Niedzieli Palmowej poprzedzającej Święta Zmartwychwstania Pańskiego i tradycji polskich.

              Pod ocenę brane były naturalne materiały bez używania sztuczności i wzorowania się na artykułach z hipermarketów oraz zawarcie elementów regionalnych.

Wręczenie nagród odbyło się na Kłomnickim Jarmarku Wielkanocnym.

 

................................................................................................................................................................................

VII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY NA PISANKĘ,

PALMĘ, KARTKĘ ORAZ STROIK WIELKANOCNY

PRZYRÓW 2017r.

 

                      Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie zorganizował konkurs wielkanocny, którego celem m. in. było rozbudzenie wśród dzieci zainteresowań sztuką i plastyką oraz poszerzenie wiedzy na temat polskich tradycji ludowych. 

            Warunkiem uczestnictwa  w konkursie było własnoręczne wykonanie pracy z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów i technik. Nasze przedszkole reprezentowali: Amelka Rak oraz Dominik Płaska, którzy wykonali piękne prace za które zostali nagrodzeni.

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków.

 

 

......................................................................................................................................................................................

MIĘDZYPARAFIALNY KONKURS KOLĘD

JACKÓW 2017

8 stycznia odbył się konkurs kolęd. Nasze przedszkole reprezentowała Amelia Rak,  która zaśpiewała kolędę "Pójdźmy wszyscy do stajenki". W występie towarzyszyły jej siostry, grające na instrumentach

( gitara i klawisze).

Wszystkie przedszkolaki zajęły I miejsce.

Amelce gratulujemy pięknego występu!

Dziękujemy Mamie i siostrą Amelki za okazaną pomoc!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z występów przedszkolaków, który otrzymaliśmy od mamy Amelki.

.......................................................................................................................................................

KONKURS OZDOBY CHOINKOWE

Podczas prezentacji stołów wigilijnych sołectw Gminy Kruszyna odbył się konkurs na najładniej ubrana choinkę. Warunkiem było wykonanie ozdób choinkowych własnoręcznie przez każde przedszkole. Choinki ubierały dzieci z niewielką pomocą rodziców i nauczycieli. Swój głos mógł oddać każdy. Nasza choinka z nr 2 otrzymała 2 miejsce:)

..........................................................................................................................................................................................

IV GMINNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

"ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ"W JACKOWIE

 

Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w sali OSP Jacków odbył się konkurs pieśni patriotycznej i żołnierskiej. Uczestnicy podzieleni byli na 3 kategorie wiekowe:

- przedszkola

- klasy 1-3

- klasy 4 -6.

Uczestnicy konkursu występowali na prawdziwej scenie przed dużą publicznością, śpiewali przez mikrofony oraz ocenieni zostali przez profesjonalne jury.

W konkursie wzięły udział Diana Kręciwilk, Amelia Rak, Iga Śliwakowska, Joanna Kremblewska, Patrycja Miedzińska,  Mikołaj Stachow i Igor Bartnik. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę pod tytułem "Warszawskie dzieci". Wszystkie przedszkola zajęły I miejsce, co bardzo ucieszyło najmłodszych uczestników. Każde dziecko otrzymało nagrodę oraz dyplom, które wręczała Pani Wójt. 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy :)

 

 

 

 

........................................................................................................................

 

Konursy Wielkanoc 2017

Konursy Wielkanoc 2017

Międzyparafialny Konkurs Kolęd Jacków 2017

Międzyparafialny Konkurs Kolęd Jacków 2017

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny